16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1966 – 1974 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1198 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 64.0 KM (47.0 kW) |
| Moment obrotowy | 89.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 39.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 140.0 km/h |
| 0-100 km/h | 22.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.4 l/100km |
| Trasa | 6.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4043 mm |
| Szerokość | 1611 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2424.0 mm |
| Masa własna | 955.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |