16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2002 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1372 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 71.0 KM |
| Moment obrotowy | 110.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk jednopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 48.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 164.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.90 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4100 mm |
| Szerokość | 1626 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Rozstaw osi | 2360.0 mm |
| Masa własna | 1025.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |