16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit IPS LCD |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~63.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 pixels, 16:10 ratio (~299 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Nvidia Tegra 4 |
| Procesor | Quad-core Cortex-A15 |
| GPU | ULP GeForce |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 1.2 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.2 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Po (33 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.2.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 261.6 x 177.8 x 10.2 mm (10.30 x 7.00 x 0.40 in) |