16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1989 – 1991 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1043 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 41.0 KM |
| Moment obrotowy | 74.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 28.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 125.0 km/h |
| 0-100 km/h | 22.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.0 l/100km |
| Trasa | 4.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3521 mm |
| Szerokość | 1528 mm |
| Wysokość | 1420 mm |
| Rozstaw osi | 2020.0 mm |
| Masa własna | 680.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | McPherson Struts |