16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 2003 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3950 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 240.0 KM |
| Moment obrotowy | 366.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 57.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 240.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 17.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3965 mm |
| Szerokość | 1730 mm |
| Wysokość | 1223 mm |
| Rozstaw osi | 2282.0 mm |
| Masa własna | 1060.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Wishbone |
| Zawieszenie tył | Wishbone |