16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2002 – 2006 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3605 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 360.0 KM |
| Moment obrotowy | 290.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 280.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 19.0 l/100km |
| Trasa | 13.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 16.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3925 mm |
| Szerokość | 1715 mm |
| Wysokość | 1204 mm |
| Rozstaw osi | 2361.0 mm |
| Masa własna | 1060.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Wishbone |
| Zawieszenie tył | Wishbone |