16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1999 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 9 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2700 cm³ |
| Moc | 133.0 KM (98.0 kW) |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Zbiornik paliwa | 76.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 140.0 km/h |
| 0-100 km/h | 21.50 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 15.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4550 mm |
| Szerokość | 1962 mm |
| Wysokość | 2100 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 2000.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, spring |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |