16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1999 – 2004 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 8 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2690 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 144.0 KM |
| Moment obrotowy | 230.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 78.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 140.0 km/h |
| 0-100 km/h | 21.50 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4570 mm |
| Szerokość | 1940 mm |
| Wysokość | 2105 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 2000.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |