16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1997 – 2004 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2445 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 89.0 KM |
| Moment obrotowy | 175.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 130.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4240 mm |
| Szerokość | 2026 mm |
| Wysokość | 2060 mm |
| Rozstaw osi | 2400.0 mm |
| Masa własna | 1930.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Spring |