16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2000 – 2005 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2690 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM |
| Moment obrotowy | 227.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4558 mm |
| Szerokość | 2080 mm |
| Wysokość | 1910 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 2040.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dampers, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Spring, Dampers |