16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 8 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2445 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 74.0 KM |
| Moment obrotowy | 155.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 77.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4440 mm |
| Szerokość | 2100 mm |
| Wysokość | 2101 mm |
| Rozstaw osi | 2300.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, Axle |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |