16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | od 2010 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2693 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 112.0 KM (82.0 kW) |
| Moment obrotowy | 208.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 78.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 130.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 10.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4025 mm |
| Szerokość | 1805 mm |
| Wysokość | 2015 mm |
| Rozstaw osi | 2380.0 mm |
| Masa własna | 1770.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, spring |
| Zawieszenie tył | Dependent, spring |