16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 808 202
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2235 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 114.0 KM |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 78.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 15.0 l/100km |
| Trasa | 10.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 12.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4100 mm |
| Szerokość | 1730 mm |
| Wysokość | 2025 mm |
| Rozstaw osi | 2380.0 mm |
| Masa własna | 1890.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dependent, Axle |
| Zawieszenie tył | Dependent, Axle |