16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm (~59.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, PDAF |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP, AF |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 120.3 x 63.2 x 11.7 mm (4.74 x 2.49 x 0.46 in) |
| Waga | 163 g (5.75 oz) |