16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm2 (~56.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Bluetooth | 2.1 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124.5 x 64.5 x 10.2 mm (4.90 x 2.54 x 0.40 in) |