16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2019 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 115.0 KM (85.0 kW) |
| Moment obrotowy | 170.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 38.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 9.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.3 l/100km |
| Trasa | 4.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.1 l/100km |
| Emisja CO₂ | 119.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 3698 mm |
| Szerokość | 1720 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Rozstaw osi | 2311.0 mm |
| Masa własna | 1156.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |