16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2001 – 2004 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2171 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 116.0 KM (85.0 kW) |
| Moment obrotowy | 260.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Napęd na 4 koła |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 155.0 km/h |
| 0-100 km/h | 15.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.4 l/100km |
| Trasa | 8.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4268 mm |
| Szerokość | 1814 mm |
| Wysokość | 1755 mm |
| Rozstaw osi | 2461.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |