16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2018 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1248 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 95.0 KM (70.0 kW) |
| Moment obrotowy | 180.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Zbiornik paliwa | 54.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 168.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 4.8 l/100km |
| Trasa | 3.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4288 mm |
| Szerokość | 1812 mm |
| Wysokość | 1615 mm |
| Rozstaw osi | 2644.0 mm |
| Masa własna | 1360.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |