16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1364 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM (103.0 kW) |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 53.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 191.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.4 l/100km |
| Trasa | 5.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.5 l/100km |
| Emisja CO₂ | 149.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4275 mm |
| Szerokość | 1781 mm |
| Wysokość | 1658 mm |
| Rozstaw osi | 2555.0 mm |
| Masa własna | 1409.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |