16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2001 – 2007 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5665 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 387.0 KM (285.0 kW) |
| Moment obrotowy | 510.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 274.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 23.3 l/100km |
| Trasa | 10.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 15.3 l/100km |
| Emisja CO₂ | 360.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4798 mm |
| Szerokość | 1842 mm |
| Wysokość | 1397 mm |
| Rozstaw osi | 2789.0 mm |
| Masa własna | 1658.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe ventilated |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |