16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1999 – 2003 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM (100.0 kW) |
| Moment obrotowy | 1883200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4898 mm |
| Szerokość | 1785 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2730.0 mm |
| Masa własna | 1530.0 kg |