16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2009 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 6162 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 431.0 KM (317.0 kW) |
| Moment obrotowy | 550.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 73.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 5.10 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 20.6 l/100km |
| Trasa | 10.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 14.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4941 mm |
| Szerokość | 1899 mm |
| Wysokość | 1468 mm |
| Rozstaw osi | 2915.0 mm |
| Masa własna | 1850.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |