16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | od 2016 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1364 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM (103.0 kW) |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 58.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 197.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.3 l/100km |
| Trasa | 5.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.9 l/100km |
| Emisja CO₂ | 160.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4666 mm |
| Szerokość | 1884 mm |
| Wysokość | 1660 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
| Masa własna | 1628.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe ventilated |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |