16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1984 – 1995 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2458 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 210.0 KM |
| Moment obrotowy | 289.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 245.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4090 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1170 mm |
| Rozstaw osi | 2400.0 mm |
| Masa własna | 1255.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |