16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Moc | 54.0 KM |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1473.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Bremo |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo |
| Zawieszenie przód | 43mm inverted forks, adjustable preload, compression and rebound |
| Zawieszenie tył | Adjustable dirct acting, rebound and preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 160/60-17 |