16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Pojemność | 17371 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection with dual 45mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 22.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1669.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Inverted cartridge telescopic fork, 43 mm diameter |
| Zawieszenie tył | Single, mono-tube gas, cast aluminum with constant rate linkage, air adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-R21 |
| Opony tył | 180/60-R16 |