16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Pojemność | 11790 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 104.0 KM |
| Moment obrotowy | 103.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk sequential fuel injection with single 60mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 12.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1578.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | 41mm damper-tube forks with dual-rate springs |
| Zawieszenie tył | Twin shocks with dual-rate springs, adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 130/70-18 |
| Opony tył | 160/70-17 |