16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.5" (~ 5.75 x 4.32 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 230,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | MultiMedia, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 7.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 35 - 105 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | Li-Ion |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97 x 56 x 25 mm |