16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED 65K colors |
| Przekątna | 1.50" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~137 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.5 inches (~15.2% screen-to-body ratio) |
Bateria
| Pojemność | 1660 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1660 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2 |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97 x 48 x 17 mm (3.82 x 1.89 x 0.67 in) |