16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm (~21.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~157 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98 x 47.5 x 16.3 mm (3.86 x 1.87 x 0.64 in) |
| Waga | 75 g (2.65 oz) |