16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Rozmiar | 6.67''1440x3200p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.6, Wide Angle, Primary Camera, 50 MP, f/2.0, Telephoto Camera, 32 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Procesor | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 32.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5300 mAh |
| Bateria | Li-Po 5300mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v6.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |