16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm2 (~72.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 506 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.9, AF |
| Aparat przedni | 13.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 13 MP, f/2.2 |
Bateria
| Pojemność | 3300 mAh |
| Bateria | Li-Po 3300 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.1.1 (Nougat), Yota 3 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C |
Wymiary i waga
| Wymiary | 153.6 x 75.2 x 7.9 mm (6.05 x 2.96 x 0.31 in) |