16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.6 cm (~68.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~442 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 801 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| RAM | 32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2.1 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.3 (KitKat), upgradable to 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144.9 x 69.4 x 9 mm (5.70 x 2.73 x 0.35 in) |
| Waga | 145 g (5.11 oz) |