16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.70" |
| Rozmiar | 4.7 inches, 60.9 cm2 |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~312 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 306 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, f/2.0, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Po 2000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 5.1.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, aptX |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 8.3 mm thickness |