16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1988 – 2009 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 993 cm³ |
| Moc | 54.0 KM (40.0 kW) |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Zbiornik paliwa | 39.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 148.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3708 mm |
| Szerokość | 1554 mm |
| Wysokość | 1410 mm |
| Rozstaw osi | 2320.0 mm |
| Masa własna | 727.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |