16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1994 – 2010 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1091 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 53.0 KM (39.0 kW) |
| Moment obrotowy | 80.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 39.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 140.0 km/h |
| 0-100 km/h | 19.50 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3825 mm |
| Szerokość | 1554 mm |
| Wysokość | 1453 mm |
| Rozstaw osi | 2320.0 mm |
| Masa własna | 790.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |