16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1960 – 1970 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 746 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 23.0 KM |
| Moment obrotowy | 45.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 30.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 90.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3330 mm |
| Szerokość | 1395 mm |
| Wysokość | 1450 mm |
| Rozstaw osi | 2023.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Torsion |
| Zawieszenie tył | Helical springs |