16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1979 – 1994 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1197 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 42.0 KM |
| Moment obrotowy | 74.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
| 0-100 km/h | 32.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.0 l/100km |
| Trasa | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3765 mm |
| Szerokość | 1490 mm |
| Wysokość | 1425 mm |
| Rozstaw osi | 2160.0 mm |
| Masa własna | 800.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Torsion |
| Zawieszenie tył | Belka skrętna |