16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1497 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 109.0 KM |
| Moment obrotowy | 128.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.9 l/100km |
| Trasa | 5.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3920 mm |
| Szerokość | 1680 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Rozstaw osi | 2480.0 mm |
| Masa własna | 1133.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Torsion beam |