16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1971 – 1985 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 6960 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 303.0 KM |
| Moment obrotowy | 570.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 120.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 3 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 200.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 19.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5725 mm |
| Szerokość | 2068 mm |
| Wysokość | 1520 mm |
| Rozstaw osi | 3300.0 mm |
| Masa własna | 2880.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Spring |