16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2000 |
| Typ nadwozia | Limuzyna |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 7695 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 311.0 KM |
| Moment obrotowy | 608.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 120.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 3 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 22.0 l/100km |
| Trasa | 15.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 17.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 6330 mm |
| Szerokość | 2086 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 3880.0 mm |
| Masa własna | 3335.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Lever, Dampers, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Solid axle, Spring |