16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2017 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 68.0 KM |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 5.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3559 mm |
| Szerokość | 1620 mm |
| Wysokość | 1476 mm |
| Rozstaw osi | 2360.0 mm |
| Masa własna | 898.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |