16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2017 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1499 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 112.0 KM |
| Moment obrotowy | 143.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 172.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4565 mm |
| Szerokość | 1766 mm |
| Wysokość | 1486 mm |
| Rozstaw osi | 2700.0 mm |
| Masa własna | 1321.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Torsion |