16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2011 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 141.0 KM |
| Moment obrotowy | 205.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5080 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Wysokość | 1735 mm |
| Rozstaw osi | 2850.0 mm |
| Masa własna | 1610.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Dependent |