16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2009 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 126.0 KM |
| Moment obrotowy | 193.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 15.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 11.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4750 mm |
| Szerokość | 1760 mm |
| Wysokość | 1830 mm |
| Rozstaw osi | 2850.0 mm |
| Masa własna | 1780.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion, Double wishbone |
| Zawieszenie tył | Dependent, Beam, Spring |