PAOK Thessaloniki
🏳️ Grecja 🏆 Super League 1 💰 67.2M € (skład)
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(6)
🎯 Pomocnicy
(6)
⚡ Napastnicy
(5)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Stefanos Athanasiadis |
9 |
260 |
107 |
30 |
| 2 |
Georgios Georgiadis |
6 |
176 |
59 |
11 |
| 3 |
Andrija Zivkovic |
5 |
213 |
59 |
43 |
| 4 |
Dimitrios Pelkas |
10 |
208 |
49 |
32 |
| 5 |
Christos Tzolis |
2 |
78 |
37 |
9 |
| 6 |
Karol Swiderski |
4 |
115 |
35 |
12 |
| 7 |
Stefan Schwab |
5 |
227 |
34 |
21 |
| 8 |
Pantelis Konstantinidis |
7 |
194 |
33 |
5 |
| 9 |
Robert Mak |
3 |
111 |
33 |
14 |
| 10 |
Zisis Chatzistravos |
5 |
131 |
31 |
4 |
| 11 |
Chuba Akpom |
3 |
130 |
29 |
11 |
| 12 |
Alexandros Gargalatzidis |
3 |
44 |
29 |
0 |
| 13 |
Diego Biseswar |
5 |
187 |
27 |
35 |
| 14 |
Brandon Thomas |
3 |
103 |
26 |
7 |
| 15 |
Georgios Koutsias |
3 |
43 |
26 |
1 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Stelios Malezas |
11 |
338 |
5 |
| 2 |
Stefanos Athanasiadis |
11 |
327 |
107 |
| 3 |
Diego Biseswar |
7 |
292 |
27 |
| 4 |
Panagiotis Glykos |
10 |
273 |
0 |
| 5 |
Dimitrios Pelkas |
10 |
262 |
49 |
| 6 |
Pantelis Konstantinidis |
8 |
260 |
33 |
| 7 |
Stefan Schwab |
5 |
256 |
34 |
| 8 |
Stelios Kitsiou |
8 |
248 |
6 |
| 9 |
Fernando Varela |
6 |
247 |
9 |
| 10 |
Nikolaos Michopoulos |
8 |
246 |
0 |
| 11 |
Kyriakos Tochouroglou |
8 |
243 |
0 |
| 12 |
Zivko Zivkovic |
5 |
242 |
0 |
| 13 |
Alexandros Paschalakis |
5 |
241 |
0 |
| 14 |
José Crespo |
6 |
240 |
9 |
| 15 |
Andrija Zivkovic |
6 |
240 |
59 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
19/20 |
Christos Tzolis |
Super League U19 |
19 |
23 |
| 2 |
17/18 |
Alexandros Gargalatzidis |
Super League K20 |
18 |
26 |
| 3 |
21/22 |
Jasmin Kurtic |
Super League 1 |
15 |
22 |
| 4 |
01/02 |
Georgios Georgiadis |
A' Ethniki |
15 |
25 |
| 5 |
02/03 |
Georgios Georgiadis |
A' Ethniki |
14 |
29 |
📅 Historia per sezon
25/26
16 graczy · 6G · 85M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
16 |
54 |
4 |
1 |
| Super League 1 |
16 |
31 |
2 |
1 |
24/25
27 graczy · 96G · 917M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
17 |
59 |
6 |
3 |
| Europa League |
18 |
140 |
10 |
10 |
| Europa League Qualifying |
15 |
29 |
3 |
3 |
| Kypello Elladas |
19 |
54 |
8 |
6 |
| SL1 Play-off |
18 |
89 |
6 |
6 |
| Super League 1 |
27 |
384 |
41 |
24 |
| Super League 2 |
8 |
109 |
15 |
6 |
| Super League 2 Play-out |
6 |
38 |
3 |
4 |
| Super League U19 |
1 |
15 |
4 |
4 |
23/24
20 graczy · 101G · 880M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Conference L. |
17 |
136 |
12 |
10 |
| Kypello Elladas |
16 |
77 |
10 |
8 |
| SL1 Play-off |
16 |
128 |
16 |
13 |
| Super League 1 |
20 |
337 |
46 |
38 |
| Super League 2 |
8 |
60 |
5 |
6 |
| Super League 2 Play-out |
5 |
31 |
3 |
3 |
| Super League U19 |
2 |
16 |
0 |
0 |
| UECL Quali |
19 |
95 |
9 |
6 |
22/23
23 graczy · 83G · 891M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Kypello Elladas |
21 |
108 |
12 |
8 |
| SL1 Play-off |
23 |
158 |
14 |
10 |
| Super League 1 |
23 |
418 |
35 |
26 |
| Super League 2 |
8 |
126 |
15 |
10 |
| Super League U19 |
4 |
47 |
6 |
0 |
| UECL Quali |
19 |
34 |
1 |
1 |
21/22
26 graczy · 106G · 1218M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Conference L. |
23 |
205 |
12 |
9 |
| Kypello Elladas |
24 |
109 |
5 |
4 |
| SL1 Play-off |
23 |
168 |
8 |
5 |
| Super League 1 |
26 |
419 |
42 |
33 |
| Super League 2 |
10 |
197 |
24 |
7 |
| Super League U19 |
6 |
41 |
9 |
0 |
| UECL Quali |
23 |
76 |
5 |
5 |
| UEFA Youth League |
2 |
3 |
1 |
0 |
20/21
29 graczy · 97G · 929M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
20 |
63 |
7 |
7 |
| Europa League |
21 |
111 |
8 |
8 |
| Kypello Elladas |
23 |
112 |
15 |
12 |
| SL1 Play-off |
23 |
159 |
11 |
10 |
| Super League 1 |
29 |
432 |
44 |
34 |
| Super League U19 |
8 |
52 |
12 |
2 |
19/20
20 graczy · 92G · 842M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
15 |
30 |
3 |
2 |
| Europa League Qualifying |
16 |
31 |
3 |
3 |
| Kypello Elladas |
20 |
95 |
12 |
7 |
| SL1 Play-off |
19 |
155 |
7 |
4 |
| Super League 1 |
19 |
405 |
40 |
31 |
| Super League U19 |
7 |
107 |
26 |
1 |
| UEFA Youth League |
7 |
19 |
1 |
0 |
18/19
27 graczy · 89G · 944M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
16 |
80 |
6 |
5 |
| Europa League |
14 |
75 |
1 |
1 |
| Kypello Elladas |
27 |
147 |
10 |
11 |
| Super League 1 |
24 |
419 |
42 |
31 |
| Super League K19 |
9 |
189 |
29 |
0 |
| UEFA Youth League |
8 |
34 |
1 |
2 |
17/18
29 graczy · 102G · 911M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
22 |
64 |
3 |
2 |
| Kypello Elladas |
26 |
154 |
19 |
17 |
| Super League 1 |
29 |
436 |
33 |
22 |
| Super League K20 |
12 |
257 |
47 |
0 |
16/17
26 graczy · 91G · 1012M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
17 |
32 |
2 |
2 |
| Europa League |
22 |
123 |
7 |
5 |
| Europa League Qualifying |
18 |
32 |
4 |
5 |
| Kypello Elladas |
25 |
150 |
19 |
19 |
| SL1 Play-off |
21 |
89 |
2 |
0 |
| Super League 1 |
26 |
469 |
38 |
38 |
| Super League K20 |
8 |
99 |
18 |
0 |
| UEFA Youth League |
7 |
18 |
1 |
0 |
15/16
26 graczy · 88G · 924M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League |
22 |
99 |
3 |
3 |
| Europa League Qualifying |
24 |
99 |
14 |
12 |
| Kypello Elladas |
26 |
103 |
13 |
4 |
| SL1 Play-off |
18 |
89 |
8 |
7 |
| Super League 1 |
25 |
467 |
43 |
32 |
| Super League K20 |
7 |
67 |
7 |
0 |
14/15
22 graczy · 65G · 667M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League |
17 |
76 |
8 |
6 |
| Europa League Qualifying |
16 |
28 |
4 |
0 |
| Kypello Elladas |
17 |
29 |
1 |
1 |
| SL1 Play-off |
18 |
82 |
1 |
1 |
| Super League 1 |
22 |
430 |
44 |
33 |
| Super League K20 |
3 |
22 |
7 |
0 |
13/14
24 graczy · 58G · 694M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
15 |
49 |
3 |
2 |
| Europa League |
19 |
92 |
5 |
5 |
| Kypello Elladas |
24 |
100 |
11 |
8 |
| SL1 Play-off |
14 |
61 |
1 |
1 |
| Super League 1 |
23 |
387 |
37 |
24 |
| Super League K20 |
3 |
5 |
1 |
0 |
12/13
19 graczy · 54G · 539M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
13 |
44 |
8 |
5 |
| Kypello Elladas |
18 |
86 |
11 |
8 |
| SL1 Play-off |
15 |
68 |
4 |
2 |
| Super League 1 |
19 |
336 |
30 |
22 |
| Super League K20 |
4 |
5 |
1 |
0 |
11/12
20 graczy · 34G · 547M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League |
17 |
85 |
4 |
6 |
| Europa League Qualifying |
13 |
43 |
4 |
2 |
| Kypello Elladas |
13 |
32 |
1 |
0 |
| SL1 Play-off |
16 |
64 |
1 |
2 |
| Super League 1 |
20 |
323 |
24 |
14 |
10/11
20 graczy · 33G · 650M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
13 |
22 |
0 |
2 |
| Europa League |
15 |
83 |
2 |
1 |
| Europa League Qualifying |
13 |
23 |
1 |
0 |
| Kypello Elladas |
16 |
50 |
2 |
1 |
| SL1 Play-off |
14 |
70 |
4 |
5 |
| Super League 1 |
20 |
307 |
17 |
8 |
| Super League K20 |
8 |
95 |
7 |
0 |
09/10
18 graczy · 29G · 419M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
14 |
39 |
1 |
1 |
| Kypello Elladas |
15 |
31 |
2 |
1 |
| SL1 Play-off |
14 |
57 |
5 |
3 |
| Super League 1 |
18 |
292 |
21 |
11 |
08/09
18 graczy · 20G · 485M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Kypello Elladas |
17 |
49 |
1 |
0 |
| SL1 Play-off |
16 |
72 |
1 |
3 |
| Super League 1 |
18 |
364 |
18 |
22 |
07/08
28 graczy · 31G · 440M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Kypello Elladas |
14 |
14 |
2 |
0 |
| Super League 1 |
28 |
426 |
29 |
23 |
06/07
24 graczy · 30G · 457M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Kypello Elladas |
16 |
46 |
4 |
2 |
| Super League |
24 |
411 |
26 |
11 |
05/06
17 graczy · 15G · 376M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
17 |
314 |
13 |
9 |
| Kypello Elladas |
6 |
6 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
13 |
56 |
2 |
3 |
04/05
10 graczy · 9G · 211M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
10 |
178 |
8 |
4 |
| Champions League Qu. |
6 |
10 |
0 |
0 |
| Kypello Elladas |
7 |
12 |
1 |
0 |
| UEFA Cup |
6 |
11 |
0 |
0 |
03/04
9 graczy · 2G · 158M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
9 |
119 |
1 |
1 |
| Kypello Elladas |
5 |
21 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
5 |
18 |
1 |
0 |
02/03
11 graczy · 21G · 194M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
11 |
133 |
16 |
6 |
| Kypello Elladas |
8 |
35 |
3 |
0 |
| UEFA Cup |
7 |
26 |
2 |
0 |
01/02
7 graczy · 25G · 206M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
7 |
139 |
18 |
1 |
| Kypello Elladas |
7 |
33 |
3 |
0 |
| UEFA Cup |
7 |
34 |
4 |
0 |
00/01
8 graczy · 40G · 257M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
8 |
173 |
26 |
0 |
| Kypello Elladas |
8 |
49 |
11 |
0 |
| UEFA Cup |
8 |
35 |
3 |
0 |
99/00
9 graczy · 26G · 248M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
9 |
211 |
24 |
0 |
| Kypello Elladas |
7 |
17 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
7 |
20 |
2 |
3 |
98/99
4 graczy · 9G · 132M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
4 |
120 |
9 |
0 |
| Kypello Elladas |
4 |
5 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
4 |
7 |
0 |
0 |
97/98
3 graczy · 17G · 134M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
3 |
95 |
11 |
0 |
| Kypello Elladas |
3 |
22 |
5 |
0 |
| UEFA Cup |
3 |
11 |
1 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
3 |
6 |
0 |
0 |
96/97
3 graczy · 9G · 105M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
3 |
99 |
9 |
0 |
| Kypello Elladas |
2 |
6 |
0 |
0 |
95/96
3 graczy · 2G · 65M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
3 |
65 |
2 |
0 |
94/95
2 graczy · 0G · 34M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
2 |
34 |
|
0 |
93/94
2 graczy · 0G · 35M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
2 |
35 |
|
0 |
92/93
2 graczy · 0G · 22M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| A' Ethniki |
2 |
22 |
|
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | PAOK Thessaloniki |
| 🏳️ | Kraj | Grecja |
| 🏆 | Liga | Super League 1 |
| 📊 | Dywizja | Super League 1 |
| 👥 | Zawodnicy | 19 |
| 💰 | Wartość składu | 67.2M € |