Silkeborg IF
🏳️ Dania 🏆 Superliga 💰 9.1M € (skład)
🧤 Bramkarze
(1)
🛡️ Obrońcy
(6)
🎯 Pomocnicy
(5)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Sebastian Jørgensen |
6 |
169 |
57 |
28 |
| 2 |
Nicklas Helenius |
4 |
100 |
47 |
11 |
| 3 |
Magnus Mattsson |
4 |
100 |
45 |
17 |
| 4 |
Christian Holst |
6 |
181 |
42 |
22 |
| 5 |
Ronnie Schwartz |
2 |
50 |
40 |
3 |
| 6 |
Alexander Lind |
7 |
97 |
35 |
7 |
| 7 |
Davit Skhirtladze |
4 |
73 |
28 |
12 |
| 8 |
Jesper Bech |
5 |
126 |
27 |
16 |
| 9 |
Nicolai Vallys |
4 |
92 |
27 |
19 |
| 10 |
Morten Beck |
2 |
61 |
26 |
7 |
| 11 |
Emil Scheel |
4 |
120 |
26 |
13 |
| 12 |
Marvin Pourié |
2 |
63 |
25 |
5 |
| 13 |
Søren Tengstedt |
3 |
85 |
24 |
6 |
| 14 |
Robert Skov |
4 |
105 |
23 |
21 |
| 15 |
Andreas Albers |
2 |
62 |
21 |
3 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Pelle Mattsson |
9 |
251 |
12 |
| 2 |
Thomas Nørgaard |
11 |
242 |
0 |
| 3 |
Jens Martin Gammelby |
9 |
235 |
16 |
| 4 |
Frank Hansen |
8 |
225 |
7 |
| 5 |
Sebastian Jørgensen |
7 |
213 |
57 |
| 6 |
Tobias Salquist |
9 |
201 |
9 |
| 7 |
Oscar Hedvall |
8 |
199 |
0 |
| 8 |
Christian Holst |
6 |
184 |
42 |
| 9 |
Nicolai Larsen |
5 |
176 |
0 |
| 10 |
Anders Klynge |
5 |
170 |
12 |
| 11 |
Martin Ørnskov |
8 |
169 |
10 |
| 12 |
Mark Brink |
6 |
167 |
2 |
| 13 |
Nicolaj Ritter |
5 |
154 |
3 |
| 14 |
Alexander Busch |
6 |
153 |
12 |
| 15 |
Jeppe Okkels |
5 |
153 |
19 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
18/19 |
Ronnie Schwartz |
NordicBet LIGA |
25 |
27 |
| 2 |
13/14 |
Morten Beck |
1.Division |
20 |
32 |
| 3 |
12/13 |
Marvin Pourié |
Superliga |
14 |
29 |
| 4 |
19/20 |
Ronnie Schwartz |
Superliga |
12 |
20 |
| 5 |
20/21 |
Niclas Holm Pedersen |
U19 Boys League |
12 |
19 |
📅 Historia per sezon
25/26
13 graczy · 4G · 129M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Oddset Pokalen |
9 |
9 |
0 |
1 |
| Superliga |
13 |
75 |
2 |
1 |
| UECL Qualifiers |
12 |
45 |
2 |
4 |
24/25
18 graczy · 26G · 477M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
13 |
24 |
1 |
3 |
| Future Cup |
8 |
10 |
0 |
0 |
| Oddset Pokalen |
13 |
72 |
8 |
5 |
| Superliga |
18 |
233 |
12 |
18 |
| Superliga Europa Playoff |
11 |
11 |
2 |
3 |
| Superliga Relegation round |
12 |
97 |
3 |
11 |
| U19 Boys League |
1 |
9 |
0 |
0 |
| UECL Qualifiers |
12 |
21 |
0 |
1 |
23/24
22 graczy · 48G · 642M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Future Cup |
11 |
25 |
5 |
2 |
| Oddset Pokalen |
20 |
120 |
11 |
8 |
| Superliga |
22 |
351 |
22 |
17 |
| Superliga Championship round |
15 |
129 |
6 |
4 |
| U19 Boys League |
1 |
17 |
4 |
0 |
22/23
25 graczy · 60G · 865M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Conference L. |
21 |
114 |
11 |
10 |
| Europa League Qualifying |
20 |
38 |
1 |
1 |
| Future Cup |
13 |
33 |
4 |
3 |
| Pokalen |
24 |
102 |
9 |
10 |
| Superliga |
25 |
389 |
25 |
29 |
| Superliga Relegation round |
20 |
169 |
7 |
6 |
| U19 Boys League |
3 |
20 |
3 |
0 |
21/22
26 graczy · 84G · 860M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Reserveligaen |
20 |
75 |
7 |
7 |
| Reserveligaen Spring |
19 |
78 |
7 |
3 |
| Superliga |
26 |
377 |
34 |
31 |
| Superliga Championship round |
20 |
180 |
20 |
17 |
| Sydbank Pokalen |
22 |
35 |
5 |
2 |
| U19 Boys League |
9 |
115 |
11 |
1 |
20/21
34 graczy · 109G · 815M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.Division Promotion |
27 |
179 |
22 |
21 |
| NordicBet LIGA |
34 |
396 |
50 |
40 |
| Reserveligaen |
22 |
36 |
3 |
2 |
| Sydbank Pokalen |
23 |
36 |
6 |
1 |
| U19 Boys League |
11 |
168 |
28 |
2 |
19/20
25 graczy · 75G · 713M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Reserveligaen |
15 |
50 |
5 |
5 |
| Reserveligaen Spring |
16 |
27 |
3 |
2 |
| Superliga |
25 |
388 |
29 |
22 |
| Superliga Relegation round |
23 |
103 |
12 |
9 |
| Sydbank Pokalen |
21 |
59 |
8 |
3 |
| U19 Boys League |
9 |
86 |
18 |
1 |
18/19
19 graczy · 83G · 608M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| NordicBet LIGA |
19 |
411 |
52 |
40 |
| Reserveligaen |
18 |
60 |
4 |
2 |
| Reserveligaen Spring |
9 |
32 |
9 |
2 |
| Sydbank Pokalen |
16 |
34 |
7 |
2 |
| U19 Boys League |
7 |
71 |
11 |
0 |
17/18
22 graczy · 110G · 848M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
22 |
89 |
16 |
8 |
| Reserveligaen |
20 |
109 |
30 |
14 |
| Superliga |
22 |
380 |
31 |
23 |
| Superligaen Releg. |
17 |
31 |
1 |
1 |
| Superliga Europa Playoff |
19 |
59 |
8 |
7 |
| Superliga Relegation round |
20 |
86 |
7 |
5 |
| U19 Boys League |
8 |
94 |
17 |
3 |
16/17
21 graczy · 69G · 634M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
21 |
41 |
12 |
3 |
| Superliga |
21 |
357 |
29 |
21 |
| Superliga Europa Playoff |
18 |
30 |
3 |
2 |
| Superliga Relegation round |
18 |
92 |
5 |
3 |
| U19 Boys League |
8 |
114 |
20 |
0 |
15/16
20 graczy · 49G · 421M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.Division |
20 |
387 |
41 |
18 |
| DBU Pokalen |
15 |
33 |
6 |
2 |
| U19 Boys League |
1 |
1 |
2 |
0 |
14/15
18 graczy · 29G · 440M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
15 |
31 |
7 |
3 |
| Superliga |
18 |
409 |
22 |
16 |
13/14
16 graczy · 48G · 405M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.Division |
16 |
394 |
48 |
26 |
| DBU Pokalen |
11 |
11 |
0 |
0 |
12/13
13 graczy · 26G · 305M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
10 |
16 |
1 |
1 |
| Superliga |
13 |
289 |
25 |
15 |
11/12
9 graczy · 29G · 277M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
9 |
16 |
2 |
1 |
| Superliga |
9 |
261 |
27 |
23 |
10/11
8 graczy · 19G · 231M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBU Pokalen |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Superliga |
8 |
226 |
19 |
22 |
09/10
10 graczy · 25G · 270M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ekstra Bladet Cu |
10 |
21 |
2 |
0 |
| SAS Ligaen |
10 |
249 |
23 |
18 |
08/09
8 graczy · 14G · 110M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.Division |
8 |
106 |
14 |
10 |
| Ekstra Bladet Cu |
4 |
4 |
0 |
0 |
07/08
4 graczy · 0G · 4M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBUs landspokalt |
4 |
4 |
0 |
0 |
06/07
6 graczy · 7G · 118M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| SAS Ligaen |
6 |
118 |
7 |
4 |
05/06
7 graczy · 6G · 130M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DBUs landspokalt |
5 |
5 |
1 |
0 |
| SAS Ligaen |
7 |
125 |
5 |
4 |
04/05
6 graczy · 16G · 143M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| SAS Ligaen |
6 |
143 |
16 |
5 |
02/03
3 graczy · 0G · 3M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| SAS Ligaen |
3 |
3 |
0 |
0 |
01/02
2 graczy · 0G · 4M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| UEFA Cup |
2 |
4 |
0 |
0 |
00/01
4 graczy · 1G · 14M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DONG Cup |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Faxe Kondi Liga |
3 |
9 |
1 |
0 |
| UI Cup |
1 |
1 |
|
0 |
99/00
1 graczy · 0G · 1M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Faxe Kondi Liga |
1 |
1 |
|
0 |
98/99
2 graczy · 0G · 8M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| UEFA Cup |
2 |
4 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
4 |
0 |
0 |
97/98
4 graczy · 0G · 10M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| UI Cup |
4 |
10 |
0 |
0 |
96/97
4 graczy · 0G · 21M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| UEFA Cup |
2 |
4 |
0 |
0 |
| UI Cup |
4 |
17 |
0 |
0 |
95/96
1 graczy · 0G · 5M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coca Cola-Ligaen |
1 |
1 |
|
0 |
| UEFA Cup |
1 |
2 |
|
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
1 |
2 |
|
0 |
94/95
1 graczy · 0G · 6M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
1 |
1 |
|
0 |
| Superliga |
1 |
5 |
|
0 |
93/94
1 graczy · 0G · 33M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
1 |
1 |
|
0 |
| Superliga |
1 |
32 |
|
0 |
92/93
1 graczy · 0G · 14M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Superliga |
1 |
14 |
|
0 |
91/92
1 graczy · 0G · 1M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Superliga |
1 |
1 |
0 |
0 |
Przychodzący (3)
Odchodzący (3)
Zakupy (50)
Sprzedaże (50)
Rekordowe zakupy
Rekordowe sprzedaże
| 🏟️ | Nazwa | Silkeborg IF |
| 🏳️ | Kraj | Dania |
| 🏆 | Liga | Superliga |
| 📊 | Dywizja | Superliga |
| 👥 | Zawodnicy | 12 |
| 💰 | Wartość składu | 9.1M € |