Rami Al Hajj
⚽ Pomocnik 🏟️ Silkeborg IF 🏳️ Sweden Lebanon
| 📝 | Imię ojczyste | رامي الحاج |
| 🎂 | Data urodzenia | 16.09.2001 (24 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Beirut, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Sweden Lebanon |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Silkeborg IF |
| 📅 | Dołączył | 11.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2029 |
| 🤝 | Agent | MEKSA |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SC Heerenveen U19 | 2 | 27 | 11 | 0 |
| SC Heerenveen U21 | 4 | 19 | 5 | 3 |
| Odense Boldklub | 1 | 34 | 4 | 8 |
| SC Heerenveen | 4 | 128 | 4 | 3 |
| Falkenbergs FF U19 | 1 | 4 | 4 | 0 |
| Plymouth Argyle | 1 | 38 | 3 | 0 |
| Silkeborg IF | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| U19 Div. 1 Fall |
16 | 8 | 0 |
2 | 0 | 427 |
| U19 Allsvenskan Södra |
4 | 4 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Championship |
35 | 3 | 0 |
1 | 0 | 459 |
| KNVB Beker |
13 | 3 | 0 |
1 | 0 | 105 |
| Beloften Preliminary Round |
10 | 3 | 1 |
0 | 0 | 195 |
| Superliga |
28 | 2 | 6 |
4 | 0 | 877 |
| Reserve Erediv. |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 180 |
| U19 Div. 2 Spring |
9 | 2 | 0 |
0 | 0 | 332 |
| Oddset Pokalen |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 250 |
| Superliga Relegation round |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 513 |
| Eredivisie |
111 | 1 | 2 |
1 | 0 | 457 |
| U19 Cup NL |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Play-Offs Conference League |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Div. 2 Spring |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Div. 1 Fall |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eerste Divisie |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
U19 Div. 1 Fall — 8G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen U19 |
9 | 6 |
0 | 0 |
135 |
| 18/19 | SC Heerenveen U19 |
7 | 2 |
0 | 2 |
292 |
U19 Allsvenskan Södra — 4G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Falkenbergs FF U19 |
4 | 4 |
0 | 0 |
90 |
Championship — 3G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Plymouth Argyle |
35 | 3 |
0 | 1 |
459 |
KNVB Beker — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Heerenveen |
4 | 3 |
0 | 1 |
105 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen U21 |
7 | 3 |
1 | 0 |
195 |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Silkeborg IF |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Odense Boldklub |
21 | 2 |
6 | 4 |
877 |
Reserve Erediv. — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen U21 |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
U19 Div. 2 Spring — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SC Heerenveen U19 |
9 | 2 |
0 | 0 |
332 |
Oddset Pokalen — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Silkeborg IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Odense Boldklub |
3 | 1 |
1 | 0 |
250 |
Superliga Relegation round — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Odense Boldklub |
10 | 1 |
1 | 1 |
513 |
Eredivisie — 1G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
32 | 1 |
0 | 0 |
457 |
| 20/21 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | SC Heerenveen |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Cup NL — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | SC Heerenveen U19 |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Silkeborg IF |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-Offs Conference League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
U21 Div. 2 Spring — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SC Heerenveen U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Div. 1 Fall — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SC Heerenveen U21 |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | SC Heerenveen U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eerste Divisie — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
unknown injury |
18.08.2021 |
08.09.2021 |
22 |
6 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
11.07.2025 |
Plymouth |
→ |
Silkeborg IF |
Transfer |
900k € |
| 24/25 |
30.08.2024 |
Odense BK |
→ |
Plymouth |
Transfer |
1M € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Heerenveen |
→ |
Odense BK |
Transfer |
500k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Heerenveen U19 |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
— |
| 18/19 |
30.08.2018 |
Falkenberg U19 |
→ |
Heerenveen U19 |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Falkenberg U17 |
→ |
Falkenberg U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rami Al Hajj?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.