CA Rosario Central
🏳️ Argentyna 🏆 Torneo Clausura 💰 22.2M € (skład)
🧤 Bramkarze
(1)
🛡️ Obrońcy
(2)
🎯 Pomocnicy
(3)
⚡ Napastnicy
(5)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Marco Ruben |
11 |
268 |
106 |
12 |
| 2 |
Luciano Figueroa |
4 |
91 |
47 |
6 |
| 3 |
Alejo Veliz |
3 |
68 |
23 |
2 |
| 4 |
Jáminton Campaz |
3 |
90 |
20 |
11 |
| 5 |
Ignacio Malcorra |
4 |
108 |
19 |
20 |
| 6 |
Fernando Zampedri |
3 |
61 |
18 |
6 |
| 7 |
Emanuel Villa |
2 |
42 |
18 |
2 |
| 8 |
José Vizcarra |
2 |
72 |
17 |
7 |
| 9 |
Lucas Gamba |
3 |
64 |
14 |
10 |
| 10 |
Luca Martínez Dupuy |
4 |
88 |
13 |
2 |
| 11 |
Iván Moreno y Fabianesi |
4 |
61 |
13 |
5 |
| 12 |
Milton Caraglio |
3 |
54 |
13 |
5 |
| 13 |
Jesús Méndez |
6 |
88 |
12 |
9 |
| 14 |
Alejandro Donatti |
3 |
90 |
12 |
2 |
| 15 |
Marcelo Larrondo |
2 |
17 |
11 |
6 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Marco Ruben |
12 |
290 |
106 |
| 2 |
Emiliano Papa |
7 |
190 |
6 |
| 3 |
Manuel García |
7 |
161 |
0 |
| 4 |
Leonardo Borzani |
7 |
145 |
8 |
| 5 |
Jesús Méndez |
9 |
134 |
12 |
| 6 |
Juan Cruz Komar |
4 |
134 |
2 |
| 7 |
Luca Martínez Dupuy |
6 |
133 |
13 |
| 8 |
Jonás Aguirre |
9 |
132 |
7 |
| 9 |
Nahuel Valentini |
9 |
130 |
0 |
| 10 |
Ignacio Malcorra |
4 |
129 |
19 |
| 11 |
Leonardo Talamonti |
8 |
128 |
7 |
| 12 |
Walter Montoya |
7 |
128 |
8 |
| 13 |
Cata Díaz |
4 |
124 |
3 |
| 14 |
Ricardo Moreira |
4 |
119 |
1 |
| 15 |
Daniel Quinteros |
4 |
118 |
3 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
2015 |
Marco Ruben |
Primera División |
21 |
30 |
| 2 |
2003 |
Luciano Figueroa |
Clausura |
17 |
19 |
| 3 |
2021 |
Marco Ruben |
Liga Profesional (- 23/24) |
15 |
19 |
| 4 |
2023 |
Alejo Veliz |
Liga Profesional (- 23/24) |
11 |
23 |
| 5 |
2011 |
Luciano Figueroa |
Prim. B Nacional |
10 |
26 |
📅 Historia per sezon
24/25
12 graczy · 19G · 247M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
12 |
151 |
13 |
9 |
| Clausura |
11 |
58 |
4 |
1 |
| Copa Argentina |
9 |
16 |
0 |
0 |
| Copa Proyección Clausura |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Playoff Torneo Apertura |
11 |
21 |
2 |
1 |
23/24
13 graczy · 28G · 476M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
11 |
18 |
0 |
0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
11 |
124 |
6 |
3 |
| Copa Proyección Apertura |
4 |
13 |
4 |
0 |
| Copa Sudamericana |
12 |
35 |
1 |
2 |
| Libertadores |
9 |
50 |
2 |
1 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
13 |
230 |
14 |
11 |
| Proyección Final |
1 |
1 |
|
0 |
| U20 Libertadores |
1 |
5 |
1 |
1 |
22/23
18 graczy · 45G · 581M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
15 |
22 |
2 |
4 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
12 |
131 |
11 |
6 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
10 |
28 |
1 |
0 |
| Copa Proyección |
7 |
40 |
4 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
18 |
350 |
27 |
24 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
10 |
10 |
0 |
0 |
21/22
23 graczy · 35G · 644M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
21 |
27 |
1 |
0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
18 |
193 |
12 |
5 |
| Copa Proyec. |
6 |
30 |
5 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
23 |
394 |
17 |
13 |
20/21
18 graczy · 51G · 530M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
17 |
144 |
11 |
2 |
| Copa Sudamericana |
18 |
125 |
9 |
7 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
18 |
261 |
31 |
18 |
19/20
18 graczy · 31G · 410M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Copa Maradona |
14 |
69 |
1 |
2 |
| Copa Maradona - Compl. |
13 |
61 |
6 |
3 |
| Copa Superliga (-19/20) |
12 |
12 |
1 |
0 |
| Superliga |
18 |
256 |
23 |
17 |
18/19
18 graczy · 14G · 263M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
6 |
6 |
2 |
0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
13 |
19 |
2 |
1 |
| Libertadores |
12 |
54 |
5 |
2 |
| Supercopa Argentina |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Superliga |
18 |
174 |
5 |
3 |
17/18
11 graczy · 18G · 184M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
10 |
40 |
6 |
2 |
| Copa Sudamericana |
5 |
8 |
0 |
0 |
| Superliga |
11 |
136 |
12 |
6 |
16/17
18 graczy · 16G · 288M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
11 |
29 |
2 |
1 |
| Primera División |
18 |
259 |
14 |
14 |
15/16
18 graczy · 43G · 398M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
15 |
69 |
10 |
2 |
| Libertadores |
18 |
131 |
17 |
9 |
| Primera División |
18 |
198 |
16 |
19 |
14/15
18 graczy · 57G · 652M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
17 |
77 |
7 |
3 |
| Primera División |
18 |
390 |
39 |
28 |
| Transición |
15 |
185 |
11 |
9 |
13/14
14 graczy · 16G · 376M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
12 |
45 |
2 |
6 |
| Copa Sudamericana |
12 |
21 |
0 |
0 |
| Final |
14 |
171 |
8 |
3 |
| Inicial |
11 |
139 |
6 |
2 |
12/13
12 graczy · 10G · 158M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
10 |
10 |
1 |
1 |
| Prim. B Nacional |
12 |
148 |
9 |
1 |
11/12
15 graczy · 10G · 350M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
9 |
31 |
2 |
1 |
| First Division Promotion (-11/12) |
9 |
18 |
0 |
0 |
| Prim. B Nacional |
15 |
301 |
8 |
3 |
10/11
14 graczy · 22G · 228M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Prim. B Nacional |
14 |
228 |
22 |
3 |
09/10
16 graczy · 13G · 242M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
10 |
100 |
5 |
9 |
| Clausura |
16 |
129 |
8 |
7 |
| First Division Promotion (-11/12) |
7 |
13 |
0 |
0 |
08/09
13 graczy · 23G · 336M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
11 |
138 |
10 |
8 |
| Clausura |
13 |
178 |
12 |
6 |
| First Division Promotion (-11/12) |
10 |
20 |
1 |
0 |
07/08
12 graczy · 25G · 225M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
10 |
115 |
15 |
8 |
| Clausura |
12 |
110 |
10 |
10 |
06/07
14 graczy · 20G · 317M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
14 |
161 |
13 |
2 |
| Clausura |
13 |
156 |
7 |
0 |
05/06
12 graczy · 25G · 295M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
12 |
114 |
13 |
0 |
| Clausura |
12 |
144 |
8 |
0 |
| Libertadores |
9 |
37 |
4 |
0 |
04/05
10 graczy · 23G · 243M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
103 |
11 |
7 |
| Clausura |
10 |
118 |
12 |
9 |
| Copa Sudamericana |
6 |
22 |
0 |
0 |
03/04
7 graczy · 12G · 134M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
5 |
45 |
6 |
1 |
| Clausura |
7 |
68 |
6 |
3 |
| Libertadores |
4 |
21 |
0 |
0 |
02/03
10 graczy · 32G · 234M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
10 |
119 |
15 |
10 |
| Clausura |
8 |
109 |
17 |
4 |
| Copa Sudamericana |
4 |
6 |
0 |
0 |
01/02
10 graczy · 13G · 184M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
7 |
79 |
2 |
2 |
| Clausura |
10 |
105 |
11 |
6 |
00/01
12 graczy · 14G · 244M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
8 |
83 |
2 |
0 |
| Clausura |
12 |
95 |
8 |
2 |
| Libertadores |
7 |
66 |
4 |
0 |
99/00
11 graczy · 17G · 245M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
72 |
6 |
2 |
| Clausura |
11 |
101 |
6 |
5 |
| Copa Mercosur |
8 |
31 |
1 |
0 |
| Libertadores |
8 |
41 |
4 |
0 |
98/99
3 graczy · 1G · 11M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
2 |
8 |
0 |
0 |
| Clausura |
3 |
3 |
1 |
1 |
97/98
2 graczy · 0G · 2M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
2 |
2 |
0 |
0 |
95/96
1 graczy · 0G · 1M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa de Oro |
1 |
1 |
0 |
0 |
89/90
1 graczy · 1G · 2M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Primera División |
1 |
2 |
1 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | CA Rosario Central |
| 🏳️ | Kraj | Argentyna |
| 🏆 | Liga | Torneo Clausura |
| 📊 | Dywizja | Torneo Clausura |
| 👥 | Zawodnicy | 11 |
| 💰 | Wartość składu | 22.2M € |