Ángel Di María
⚽ Napastnik 🏟️ CA Rosario Central 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Ángel Fabián Di María Hernández |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.02.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rosario, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Rosario Central |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | DCGLOBALSL |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Paris Saint-Germain | 7 | 317 | 92 | 120 |
| SL Benfica | 6 | 220 | 51 | 53 |
| Real Madrid | 5 | 201 | 36 | 85 |
| CA Rosario Central | 3 | 54 | 9 | 2 |
| Juventus FC | 1 | 42 | 8 | 7 |
| Manchester United | 1 | 33 | 4 | 11 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
208 | 56 | 77 |
10 | 1 | 1 990 |
| Champions League |
123 | 24 | 42 |
9 | 1 | 3 518 |
| LaLiga |
127 | 22 | 61 |
20 | 0 | 1 531 |
| Liga Portugal |
56 | 17 | 17 |
9 | 0 | 455 |
| Europa League |
26 | 11 | 8 |
2 | 0 | 604 |
| Coupe de France |
30 | 11 | 10 |
3 | 0 | 347 |
| Clausura |
37 | 8 | 0 |
9 | 0 | 452 |
| Coupe de la Ligue |
18 | 8 | 11 |
1 | 0 | 647 |
| Allianz Cup |
15 | 7 | 3 |
1 | 0 | 725 |
| Liga Sagres |
50 | 7 | 14 |
11 | 1 | 1 078 |
| Copa del Rey |
25 | 5 | 10 |
4 | 1 | 466 |
| Serie A |
27 | 4 | 4 |
1 | 1 | 341 |
| Club World Cup |
4 | 4 | 0 |
0 | 0 | 93 |
| Taça de Portugal |
15 | 3 | 3 |
6 | 0 | 41 |
| Trophée des Champions |
4 | 3 | 1 |
1 | 0 | 74 |
| Premier League |
28 | 3 | 10 |
1 | 0 | 548 |
| UEFA Cup |
9 | 2 | 0 |
2 | 0 | 474 |
| Supertaça |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Apertura |
13 | 1 | 2 |
0 | 0 | 301 |
| FA Cup |
5 | 1 | 1 |
0 | 0 | 360 |
| Supercopa |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 103 |
| Europa League Qualifying |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 117 |
| Italy Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Bwin |
26 | 0 | 4 |
5 | 0 | 0 |
| Carlsberg Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 56G / 208M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Paris Saint-Germain |
29 | 5 |
8 | 3 |
331 |
| 20/21 | Paris Saint-Germain |
29 | 4 |
12 | 1 |
466 |
| 19/20 | Paris Saint-Germain |
27 | 8 |
14 | 2 |
251 |
| 18/19 | Paris Saint-Germain |
31 | 12 |
12 | 2 |
195 |
| 17/18 | Paris Saint-Germain |
33 | 11 |
6 | 1 |
193 |
| 16/17 | Paris Saint-Germain |
30 | 6 |
7 | 1 |
341 |
| 15/16 | Paris Saint-Germain |
29 | 10 |
18 | 0 |
213 |
Champions League — 24G / 123M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SL Benfica |
9 | 1 |
2 | 0 |
548 |
| 23/24 | SL Benfica |
5 | 1 |
1 | 0 |
416 |
| 22/23 | Juventus FC |
3 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 21/22 | Paris Saint-Germain |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Paris Saint-Germain |
11 | 1 |
5 | 0 |
697 |
| 19/20 | Paris Saint-Germain |
9 | 3 |
7 | 3 |
250 |
| 18/19 | Paris Saint-Germain |
8 | 2 |
3 | 1 |
331 |
| 17/18 | Paris Saint-Germain |
7 | 1 |
1 | 0 |
143 |
| 16/17 | Paris Saint-Germain |
7 | 4 |
1 | 0 |
135 |
| 15/16 | Paris Saint-Germain |
10 | 3 |
3 | 0 |
255 |
| 13/14 | Real Madrid |
12 | 3 |
6 | 1 |
274 |
| 12/13 | Real Madrid |
12 | 0 |
4 | 0 |
0 |
| 11/12 | Real Madrid |
8 | 2 |
1 | 1 |
228 |
| 10/11 | Real Madrid |
11 | 3 |
3 | 2 |
241 |
| 07/08 | SL Benfica |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
LaLiga — 22G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Real Madrid |
35 | 4 |
18 | 6 |
594 |
| 12/13 | Real Madrid |
34 | 7 |
11 | 3 |
281 |
| 11/12 | Real Madrid |
23 | 5 |
16 | 5 |
268 |
| 10/11 | Real Madrid |
35 | 6 |
16 | 6 |
388 |
Liga Portugal — 17G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SL Benfica |
26 | 8 |
6 | 5 |
207 |
| 23/24 | SL Benfica |
30 | 9 |
11 | 4 |
248 |
Europa League — 11G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SL Benfica |
6 | 4 |
2 | 1 |
141 |
| 22/23 | Juventus FC |
8 | 4 |
0 | 0 |
139 |
| 09/10 | SL Benfica |
12 | 3 |
6 | 1 |
324 |
Coupe de France — 11G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Paris Saint-Germain |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Paris Saint-Germain |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 19/20 | Paris Saint-Germain |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Paris Saint-Germain |
4 | 3 |
1 | 1 |
102 |
| 17/18 | Paris Saint-Germain |
6 | 7 |
3 | 0 |
77 |
| 16/17 | Paris Saint-Germain |
3 | 1 |
2 | 1 |
168 |
| 15/16 | Paris Saint-Germain |
4 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Clausura — 8G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Rosario Central |
6 | 3 |
0 | 3 |
172 |
| 2007 | CA Rosario Central |
18 | 5 |
0 | 6 |
280 |
| 2006 | CA Rosario Central |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 8G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Paris Saint-Germain |
4 | 1 |
2 | 1 |
291 |
| 18/19 | Paris Saint-Germain |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Paris Saint-Germain |
4 | 2 |
2 | 0 |
157 |
| 16/17 | Paris Saint-Germain |
4 | 3 |
4 | 0 |
90 |
| 15/16 | Paris Saint-Germain |
4 | 2 |
2 | 0 |
109 |
Allianz Cup — 7G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SL Benfica |
3 | 3 |
1 | 0 |
70 |
| 23/24 | SL Benfica |
3 | 2 |
0 | 0 |
118 |
| 09/10 | SL Benfica |
4 | 1 |
1 | 0 |
295 |
| 08/09 | SL Benfica |
5 | 1 |
1 | 1 |
242 |
Liga Sagres — 7G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SL Benfica |
26 | 5 |
12 | 9 |
450 |
| 08/09 | SL Benfica |
24 | 2 |
2 | 2 |
628 |
Copa del Rey — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Real Madrid |
9 | 4 |
2 | 0 |
140 |
| 12/13 | Real Madrid |
8 | 1 |
1 | 2 |
326 |
| 10/11 | Real Madrid |
8 | 0 |
7 | 2 |
0 |
Serie A — 4G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus FC |
27 | 4 |
4 | 1 |
341 |
Club World Cup — 4G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | SL Benfica |
4 | 4 |
0 | 0 |
93 |
Taça de Portugal — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SL Benfica |
3 | 3 |
1 | 0 |
41 |
| 23/24 | SL Benfica |
5 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 09/10 | SL Benfica |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | SL Benfica |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Trophée des Champions — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Paris Saint-Germain |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Paris Saint-Germain |
1 | 1 |
0 | 1 |
29 |
| 18/19 | Paris Saint-Germain |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 16/17 | Paris Saint-Germain |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Premier League — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Manchester United |
28 | 3 |
10 | 1 |
548 |
UEFA Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SL Benfica |
5 | 1 |
0 | 2 |
341 |
| 07/08 | SL Benfica |
4 | 1 |
0 | 0 |
133 |
Supertaça — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SL Benfica |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Apertura — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CA Rosario Central |
12 | 1 |
2 | 0 |
301 |
| 2006 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Manchester United |
5 | 1 |
1 | 0 |
360 |
Supercopa — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Real Madrid |
2 | 1 |
0 | 0 |
103 |
| 11/12 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SL Benfica |
2 | 1 |
0 | 0 |
117 |
Italy Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | CA Rosario Central |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Bwin — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SL Benfica |
26 | 0 |
4 | 5 |
0 |
Carlsberg Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SL Benfica |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | SL Benfica |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
145 meczów, 31 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
11 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
6 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
20.04.2025 |
01.05.2025 |
12 |
2 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
13.02.2025 |
24.03.2025 |
40 |
8 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
03.02.2025 |
10.02.2025 |
8 |
1 |
| 24/25 |
Problemy mięśniowe |
15.01.2025 |
19.01.2025 |
5 |
1 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
13.08.2024 |
21.08.2024 |
9 |
1 |
| 23/24 |
Uraz mięśniowy |
05.10.2023 |
26.10.2023 |
22 |
5 |
| 23/24 |
Uraz mechaniczny |
23.09.2023 |
26.09.2023 |
4 |
1 |
| 22/23 |
Ankle problems |
29.04.2023 |
02.05.2023 |
4 |
1 |
| 22/23 |
Thigh problems |
09.03.2023 |
14.03.2023 |
6 |
2 |
| 22/23 |
Calf problems |
07.01.2023 |
11.01.2023 |
5 |
1 |
| 22/23 |
Ankle problems |
02.01.2023 |
05.01.2023 |
4 |
1 |
| 22/23 |
Hamstring muscle injury |
13.10.2022 |
03.11.2022 |
22 |
5 |
| 22/23 |
Adductor injury |
01.09.2022 |
12.09.2022 |
12 |
3 |
| 22/23 |
Adductor injury |
15.08.2022 |
01.09.2022 |
18 |
4 |
| 21/22 |
Stłuczenie uda |
10.03.2022 |
15.04.2022 |
37 |
6 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Benfica |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
2M € |
| 23/24 |
05.07.2023 |
Juventus |
→ |
Benfica |
Transfer |
8M € |
| 22/23 |
08.07.2022 |
Paris SG |
→ |
Juventus |
Transfer |
12M € |
| 15/16 |
06.08.2015 |
Man Utd |
→ |
Paris SG |
Transfer |
50M € |
| 14/15 |
26.08.2014 |
Real Madrid |
→ |
Man Utd |
Transfer |
50M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Benfica |
→ |
Real Madrid |
Transfer |
9.5M € |
| 07/08 |
27.07.2007 |
Rosario Central |
→ |
Benfica |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Ros. Central II |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ángel Di María?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.